PREV
NEXT

НАШІ ПОСЛУГИ

Наша спеціалізація - бізнес планування, аналіз ринків і експортний маркетинг

Бізнес планування

Розробка стратегій і бізнес планів для внутрішнього користування, для інвесторів і кредиторів.

Аналіз ринків

Кабінетні і польові дослідження (desk & field researches), аналітичні огляди, експертні інтерв'ю, опитування і ін.

Експортний маркетинг

Аналіз світового ринку, визначення перспективних країн для експорту вашої продукції, створення переліку потенційних дистриб'юторів.

Бізнес планування - це визначення довгострокових, середньострокових і короткострокових цілей компанії, оцінка ймовірності настання бажаних результатів, визначення необхідних ресурсів і розробка стратегії та тактики досягнення цих цілей.

Основне завдання бізнес планування полягає у визначенні перспектив розвитку і основних ризиків проекту, що допоможуть інвестору відповісти на питання: чи доцільно інвестувати власні ресурси в даний проект.

Бізнес планування також означає визначення напрямів діяльності підприємства, складання плану необхідних дій, а також аналіз перешкод і ризиків, що можуть завадити реалізації бізнес плану.

Бізнес планування - це найбільш вигідна інвестиція на стадії реалізації бізнес ідеї, оскільки дозволяє зменшити кількість помилок і витрат, допомагає зекономити ресурси і підвищити ефективність проекту.

Внутрішній ринок - це загальна кількість реальних і потенційних споживачів, які створюють попит на певний товар. Сукупний попит усіх споживачів називається об'ємом ринку, який вимірюється за визначений проміжок часу і залежить від рівня цін.

Структура кожного ринку неоднорідна, тому правильна його сегментація дозволяє виявити особливості, що впливають на вибір споживачів кожного сегменту, розробити ефективні інструменти підвищення продаж і форми комерційної пропозиції для них.

Дослідження ринків чи аналіз ринків проводиться з метою отримання достовірної інформації про кон'юнктуру і динаміку розвитку ринку для компаній, що бажають вивести на ринок новий товар, збільшити об'єми продаж чи стати лідером ринку.

Дослідження ринку – це найбільш вигідна інвестиція, оскільки дозволяє оцінити перспективи розвитку вивчаємого ринку. На базі результатів ринкового аналізу розробляється маркетингова стратегія.

Вихід на зовнішні ринки має ряд переваг, серед яких економія на масштабах виробництва, диверсифікація ринків збуту, підвищення іміджу бренду, отримання валютної виручки і максимізація прибутку компанії.

В процесі виходу на зовнішні ринки компанія проходить кілька етапів: пробний експорт, екстенсивний ріст експорту, інтенсивний рост експорту, експортний маркетинг, глобальний маркетинг. До останнього етапу доходять лише деякі компанії.

Для успішного виходу на зовнішні ринки потрібно проведення маркетингових заходів, серед яких аналіз зовнішніх ринків з метою створення переліку перспективних країн для експорту продукції компанії, визначення найбільш перспективних сегментів на ринках цих країн і методів завоювання вказаних ринків.

Експортний маркетинг –це найбільш вигідне вкладання коштів в процесі виходу компанії на зовнішні ринки, оскільки дозволяє зменшити кількість помилок і витрат, а також зекономити ресурси експортера.

ВИ ШУКАЄТЕ?

Наші дослідження покликані вирішити актуальні завдання Вашого бізнесу

Актуальні дані

Наші дослідження містять конкретні і актуальні цифри, які віддзеркалюють реальну ситуацію і дозволяють комплексно оцінити вивчаємий об'єкт

Прикладний характер

Наші дослідження мають практичний і індивідуальний характер для конкретного використання в процесі прийняття рішень

Мінімізація ризиків

Наші дослідження можуть оцінити потенційні ризики, а також виявити приховані можливості та перспективи розвитку вашої компанії чи ідеї

Глобальний характер

Наші дослідження носять глобальний характер, дозволяють оцінити внутрішні та зовнішні фактори, що впливають на досліджуваний об'єкт

Наші принципи

Науковість і креативність

Компетентність і об'єктивність

Конкретність і ефективність

БАЖАЄТЕ ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ?

Напишіть нам для цього

Цитати великих людей про бізнес планування і маркетинг

Тоні Роббінс
Постановка цілей є першим кроком на шляху перетворення мрії в реальність.
Алан Лакейн
Планування переносить майбутнє в теперішнє і дозволяє вам що-небудь робити з ним зараз.
Гері Райан Блер
Ви не можете дозволити собі чекати відмінних умов. Постановка цілей - це часто питання балансування між часом і наявними ресурсами. Можливості легко втратити, очікуючи зручної нагоди.
Сунь Цзи
Чим більш геніальний ваш план, тим менше людей будуть із ним згідні.
Японська приказка
Планування без дій - це мрія. Дії без планування - це кошмар.
Наполеон Хілл
Із бажань богатств не вийде. Вони виникають із чіткого плану дій, побудованого на таких же чітких стремлінь.
Брайан Трейсі
Пам'ятайте, що кожна хвилина, витрачена на планування, економить десять хвилин вашої праці.
Пітер Дойль
Якщо фірма не зуміє подрібнити ринок на сегменти, то ринок подрібнить на сегменти саму фірму.

Давайте разом вирішимо ваші питання!

Вверх
ЗАДАТЬ ВОПРОС

Получите быстрый ответ на ваш вопрос

×
ASK A QUESTION

Get a quick answer to your question

×
ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Отримайте швидку відповідь на ваше питання

×
Розрахувати вартість

×
Розрахувати вартість

×
Рассчитать стоимость

×
Сalculate the cost

×
Рассчитать стоимость

×
Рассчитать стоимость

×
Сalculate the cost

×